AKCE S PŘEDŠKOLÁKY

VÁNOČNÍ TĚŠENÍ S PŘEDŠKOLÁKY     14. 12. 2017

PODZIMNÍ SETKÁNÍ S PŘEDŠKOLÁKY   9. 11. 2017

Ve čtvrtek proběhlo druhé setkání s předškoláky. Protože je čas adventu, bylo pro malé šikulky připraveno několik center, na kterých si děti mohly vyrobit vánoční dekorace. Kdo byl opravdu velmi pilný, odnesl si domů šest výrobků a sladkou odměnu. Věříme, že se dílnička dětem i rodičům líbila. Moc děkujeme za milou návštěvu a těšíme se na další shledání. Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

 Ve čtvrtek se uskutečnilo naše první setkání s malými předškoláky, které se neslo v duchu podzimu. Jsme moc rádi, že k nám zavítalo tolik budoucích prvňáčků. Děti si vyzkoušely frotáž listů, skládaly podzimní puzzle, počítaly listy, kaštany a hrály si s písmenky. Věříme, že se všem zúčastněným akce líbila a budeme se těšit na viděnou v prosinci. Fotografie jsou umístěny ve fotogalerii školy.

Jak můžete pomoci svým dětem - doporučení

Ukázka z akcí,které proběhly ve šk.roce 2016/2017

TVOŘIVÉ  DÍLNIČKY

V úterý 8. 11. 2016 proběhla první z akcí, které máme připravené pro budoucí prvňáčky. Listopadové setkání se neslo v duchu podzimu. Malí předškoláci si vyzkoušeli frotáž listů, s podzimními plody počítali, porovnávali a malovali. Došlo také na hraní ...

Doufáme, že se všem zúčastněným akce líbila. Další setkání se uskuteční v prosinci. Těšíme se na shledání. 

VÁNOČNÍ TĚŠENÍ

V úterý 13. 12. 2016 proběhla druhá akce - tentokrát na téma Vánoce. Malí předškoláci si mohli vyrobit přáníčka, různé dekorace např. sněhuláka, hvězdu.

Doufáme, že se všem akce líbila a jistě dorazí na další, tentokrát s jarní tématikou.

8. 11. 2016  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY